واردات کالا

تمام کالاهایی که خارج از مرز کشورها تولید میشوند مطابق یک ساز و کار قانونی به داخل مرزها ورود پیدا میکنند، که به آن واردات کالا میگویند. واردات کالا بخش عظیمی از فعالیت های حوزه تجارت بین الملل است و از مهم ترین روش های توسعه اقتصادی هر کشور به شمار می آید.

این فرآیند گاهی پیچیده است و اگر فرد یا شرکت تصمیم بگیرند تمام مراحل ترخیص کالا را به تنهایی انجام دهند به دلیل عدم اشراف کامل به قوانین و مقررات بازرگانی دچار مشکل میشوند و زمان و هزینه زیادی از دست میدهند. شرکت بازرگانی کبیر رایا تجارت با سال ها تجربه در زمینه انتقال کالاهای پرمصرف، کاغذ و مقوا، محصولات پتروشیمی، محصولات کشاورزی، مواد غذایی، تایرهای صنعتی، موتورهای دیزلی و ژنراتورها و تسلط بر قوانین و مقررات مربوطه تا حصول نتیجه کنار مشتریان و تجار عزیز است تا با صرف کمترین زمان و هزینه، بتوانند امور مبادله ای خود را انجام دهند.

خدمات کبیررایا محدود به واردات کالا نبوده و صادرات کالا، مشاوره در حمل و نقل، امور گمرکی و … را در بر میگیرد. این شرکت با همکاری شرکای تجاری خود در بیش از 6 کشور، آماده ارائه خدمات بازرگانی با حفظ امنیت اقتصادی و مالی مشتریان و تجار محترم است.

 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما، با شماره تماس های تلفن 982636337426+ و989357400363+ در ارتباط باشید.

 

 

 

 

سوالات متداول مرتبط