برند: گودیر (Goodyear)

COACH

ماراتن گودمایر یک لاستیک نامتقارن است که برای نصب در تمام موقعیت ها بر روی COACH طراحی شده است.

FUELMAX D ENDURANCE

برچسب های RFID در تمام لاستیک های FUELMAX S و D ENDURANCE یکپارچه سازی شده اند.

FUELMAX ENDURANCE

FUELMAX ENDURANCE برای پاسخگویی به نیازهای مدیران ناوگانی ایجاد شده است که با آلایندگی کمتر و راندمان سوخت بیشتری همراه است، اما مسیرهای آنها می تواند شامل بزرگراه ها یا برخی از جاده های A و B با توقف های مکرر باشد.

FUELMAX S ENDURANCE

 

FUELMAX S ENDURANCE انتخاب ایده آلی برای تایرهایی است که هدفشان کاهش آلایندگی و بهبود بهره وری سوخت می باشد.

 

KMAX D 17.5’’ و KMAX D 19.5’’

تایر جدید KMAX D مسافت پیموده شده و کشش بهینه را در طول عمر همراه با استحکام، قابلیت تمام آب و هوا و سازگاری فراهم می سازد. این تایر مناسب برای تمام کاربردها و مدرن ترین تکنولوژی های خودرو می باشد. الگوی آج جهت دار با خط های عمیق، کشش عالی را در تمام سطوح در طول عمر تایر ارائه می دهد، در حالی که میله های بند شانه، آج تایر را برای مقابله با شرایط گشتاور بالا تقویت می کند.

KMAX S 17.5’’ و KMAX S 19.5’’

تایرهای جدید KMAX S استحکام عالی، انعطاف پذیری، دقت هندلینگ و تمام قابلیت های آب و هوایی را در اختیار اپراتورها قرار می دهند. ترکیب آج ویژه جدید قابلیت پیمایش مسافت های طولانی و راندمان سوخت بهینه را ارائه می دهد. در عین حال، فناوری اثبات شده IntelliMax Rib پایداری بالایی را در طول عمر تایر و در همه کاربردها فراهم می سازد.

MARATHON COACH

MARATHON COACH هم قابل ترمیم و هم قابل بازیافت است و بر اساس رویکرد “مفهوم زندگی چندگانه” توسعه یافته است – به ناوگان اجازه می دهد تا بهترین استفاده را از دارایی های تایر خود داشته باشند و هزینه هر کیلومتر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

New KMAX

بر اساس رویکرد “مفهوم زندگی چندوجهی” توسعه یافته، KMAX 17,5” و KMAX 19,5” جدید قابل بازیابی و تعمیر بوده و به ناوگان این امکان را می‌دهند تا از تایر خود استفاده ایده‌آل داشته باشند و هزینه هر کیلومتر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

OMNITRAC

این امر طول عمر و دوام لاستیک را افزایش داده و شرایط ایده آلی را برای پنچرگیری با کیفیت بالا فراهم می سازد. با لاستیک‌های Goodyear OMNITRAC، صاحب چیزی می شوید که با پول نمی‌توان آن را خرید – و آن آرامش خیال است.

OMNITRAC D

تایر محور محرک با مقاومت بالا در برابر آسیب و کشش مادام العمر، حتی با سفرهای گاه به گاه به شرایط خارج از جاده.

OMNITRAC D HEAVY DUTY

تایر محور محرک خود تمیز شونده که برای مقاومت در شرایط سخت در داخل و خارج از جاده طراحی شده است.

OMNITRAC HEAVY DUTY

از جمله ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد: دوام بالا و قابلیت بازیابی با معرفی فناوری نوآورانه DuraShield، کشش عالی در کاربردهای داخل و خارج از جاده و افزایش عملکرد زمستانی با علامت گذاری 3PMSF و عمر طولانی تایر.

OMNITRAC S

یک لاستیک فرمان ترکیبی طراحی شده برای رانندگی در جاده صاف و هموار بدون به خطر انداختن کشش و دوام خارج از جاده.

OMNITRAC S HEAVY DUTY

لاستیک با محور فرمان که برای مقابله با شرایط سخت برنامه های خدماتی مختلط طراحی شده است.

OMNITRAC T

لاستیک تریلر که سایش یکنواختی را ایجاد نموده و پتانسیل مسافت پیموده شده را در کنار دوام بالا و قابلیت بازیابی افزایش می دهد.

OMNITRAC T

لاستیک تریلر که سایش یکنواختی را ایجاد نموده و پتانسیل مسافت پیموده شده را در کنار دوام بالا و قابلیت بازیابی افزایش می دهد.